Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website

Pečať bonity

Spoločnosť AB-COM s.r.o. bola zaradená do úzkej skupiny 4,4% slovenských podnikov, ktoré získali od národného informačného strediska slovenskej republiky ocenenie "Spoločensky zodpovedný podnik."

ISO / IEC

Bonitný model odráža odhad pravdepodobnosti a potreby prevencie pred platobnou neschopnosťou s ohľadom na hlavné problémy a potenciálne zdroje rizík, na ktoré môžu vplývať faktory ako nízka kapitálová základňa, vykazované ročné straty, nedostatok zabezpečenia, krátka existencia finančnej histórie, nedostatočná likvidita, zmeny v odbytovom zabezpečení, platobná morálka a ďalšie.

Je nástrojom relatívneho porovnávania bonity podnikov v rámci Slovenskej republiky. Na rozdiel od globálnych bonitných hodnotení umožňuje jemnejšiu diferenciáciu v hodnotení, čo výraznejšie prispieva k rozlíšeniu výšky relatívneho kreditného rizika medzi jednotlivými hodnotenými podnikmi. Má presnú a systémovú metodiku, zohľadňujúcu všetky relevantné faktory ovplyvňujúce bonitu podniku, ktorá je overovaná na základe indexov, a to v priebehu času a pre jednotlivé segmenty trhu.

Produkt roku

Najväčší porovnávač produktov na slovenskom a českom trhu každoročne robí prieskum spotrebiteľských preferencií, na základe ktorého zostavuje rebríček obľubenosti produktov v jednotlivých kategóriach. Vyhodnocovanie obľubenosti je realizované na základe uživateľov, ktorí o produkt prejavili záujem v internetových obchodoch, podľa počtu nákupov v internetových obchodoch a celkového hodnotenia produktu.

V roku 2015 boli do tohto hodnotenia zaredené aj produkty v kategórii satelitných prijímačov a hneď v úvodný rok sa stal produtom roku satelitný prijímač AB CryptoBox 650HD. Značka AB CryptoBox si prvé miesto v kategórii satelitné prijímače drží dlhodobo, čoho dôkazom sú aj víťazstvá v ďalších nasledujúcich rokoch.