Ako hrať hry na Homatics zariadeniach

Homatics Box Q a Dongle Q zvládajú okrem streamovacích služieb (Netflix, HBO GO, Amazon Prime...) a aplikácií pre sledovanie TV programov (Antik TV, Skylink SK, Sledovanie TV, Magio Go...) aj hranie hier, ktoré zabaví celú rodinu od najmenších po najstarších.

V obchode Google Play nájdete rôzne hry, z rôznych žánrov ako napr. športové, akčné, plošinovky, závodné, arkádové...

Dobrou správou je, že množstvo hier si zahráte úplne zadarmo. A nie vždy to musia byť hry, ktoré pôsobia ako z minulého storočia.
Za zmienku stojí napr. Sky Force Anniversary, Bomber Friends, klasiku Brick Breaker, Alien Swarm Shooter, Oddmar.

V prípade ak si chcete zahrať hry, ktoré sú známe aj v konzolovom svete, tak si budete musieť niečo málo priplatiť, ale nie je to nič, čo by zruinovalo Vašu peňaženku. V priemere sa pohybujú ceny hier okolo 5 EUR. Za zmienku stojí napr. Oddworld Munch's Oddysee, séria Final Fantasy, prípadne oceňovanú hru Leo's Fortune, ktorá patrí medzi to najkrajšie k tzv. plošinovkám v hernom svete mobilov a tabletov.

Na to, aby ste si mohli pohodlne zahrať hru na Vašej TV cez zariadenia Homatics, potrebujete herný ovládač. Máme odskúšaný jeden z ergonomicky najlepších ovládačov pre hernú konzolu XBOX, konkrétne Xbox bezdrôtový ovládač. Ovládač pripojíte jednoducho cez Bluetooth rozhranie k Homatics zariadeniu. Párovanie ovládača je jednoduché a rýchle. Na ovládači stlačíte párovacie tlačidlo a v Homatics zariadení spárujete nájdený ovládač.

Video návod - Spárovanie XBOX ovládača s Homatics zariadením + ukážky hier

TIP NA ZÁVER: Homatics Box Q má vo výbave aj slot pre micro SD kartu, ktorou si môžete elegantne rozšíriť interné úložisko. Ak ste vášnivý hráč a niektoré hry zaberajú väčšie miesto na internom úložisku, tak si ich môžete presunúť na micro SD kartu vloženú do zariadenia Homatics Box Q. Článok o tom ako si rozšíriť úložisko nájdete tu: Ako rozšíriť úložisko v Homatics Box Q